• Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

Nasze przedszkole

14October "Która ciocia jest najlepsza?"


Takie pytanie zadały przedszkolaki podczas zebrania dnia 12.10. 2018r. Propozycji było wiele: a to ciocia z kuchni, a to ciocia co gra i śpiewa albo ciocia co przytula. Obrady były burzliwe, ale z pomocą przyszła wróżka, która radę dzieciom dała. Na zakończenie przedszkolaki ogłosiły wspólnie podjętą decyzję, że wszystkie ciocie są najlepsze, każda z osobna i wszystkie razem. Później były życzenia dla wszystkich pracowników przedszkola z okazji DEN oraz słodki taniec "Chocolate" i oczywiście upominki- kolorowe bukiety z szyszek. Program z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowały dzieci z grupy 6-latków pod kierunkiem I. Bukowickiej i A.Popis przy współudziale dzieci z grupy 5,6 latków oraz wróżki- cioci A. Kuźniewskiej i E.Siemoniak. Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich cioć, które pomagały w organizacji uroczystości.
P.S. Za rok też będzie DEN, ciekawe, która ciocia będzie najlepsza?....   

 
05November "Przygoda na Ranczowisku"


Takiej wycieczki, jak ta do Cekanowa do "Ranczowiska", jeszcze nie było 3. 10.2018r. dzieci z grupy 6- latków (grupa X) oraz grupa dzieci 5- latków, mimo wietrznej pogody, wyjechały na pierwszą wycieczkę w nowym roku szkolnym. Wszyscy zobaczyliśmy wile znanych, choć jednak nowych zwierząt np świnki, ale amerykańskie, kury, ale japońskie, gołębie, ale pocztowe, a poza tym króliki kozy, owce, kucyki, i......EMU. Z tym emu to dopiero była zabawa. On się z nami bawił w berka. Gonił dzieci, biegał szybciej  niż wiatr. Przedszkolaki jednak zawsze mu uciekły i tak Emu ciągle berkiem był. Rsadosnej zabawie dzieci nie przeszkadzał ani wiatr, ani pochmurne niebo, bo cała radość i ciepło płynęła z dziecięcej swobodnej zabawy. Na zakończenie było ognisko, kiełbaski i ciepła herbata. Zjedliśmy wszystko, aż ciocia się martwiła, że zabraknąć może. To była naprawdę udana wycieczka.
P.S. Deszcz zaczął padać dopiero kiedy wracaliśmy autokarem do przedszkola. teraz to niech sobie już pada, w końcu to już jesień...."Przygoda na Ranczowisku"
Takiej wycieczki, jak ta do Cekanowa do "Ranczowiska", jeszcze nie było. 3 10,2018r. dzieci z grupy 6- latków (grupa X) oraz grupa dzieci 5- latków, mimo wietrznej pogody, wyjechały na pierwszą wycieczkę w nowym roku szkolnym. Wszyscy zobaczyliśmy wile znanych, choć jednak nowych zwierząt np świnki, ale amerykańskie, kury, ale japońskie, gołębie, ale pocztowe, a poza tym króliki kozy, owce, kucyki, i......EMU. Z tym emu to dopiero była zabawa. On się z nami bawił w berka. Gonił dzieci, biegał szybciej  niż wiatr. Przedszkolaki jednak zawsze mu uciekły i tak Emu ciągle berkiem był. Rsadosnej zabawie dzieci nie przeszkadzał ani wiatr, ani pochmurne niebo, bo cała radość i ciepło płynęła z dziecięcej swobodnej zabawy. Na zakończenie było ognisko, kiełbaski i ciepła herbata. Zjedliśmy wszystko, aż ciocia się martwiła, że zabraknąć może. To była naprawdę udana wycieczka.
P.S. Deszcz zaczął padać dopiero kiedy wracaliśmy autokarem do przedszkola. teraz to niech sobie już pada, w końcu to już jesień.... 
poprzednia11121314151617następna