Miejskie Przedszkole nr 31 w Płocku

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 31 w PłockuAktualności Informacja o naborze do miejskich przedszkoli na rok szkolny 2024/2025.

 Informacja o naborze do miejskich przedszkoli na rok szkolny 2024/2025.

Szanowni Państwo,
Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie
biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie„Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025″, w terminie od 19 lutego 2024 r. do 26 lutego 2024 r.,
w przedszkolu, do którego dziecko uczęszcza.Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego otrzymają Państwo w przedszkolu dziecka.
Nabór na wolne miejsca w przedszkolach rozpocznie się 04 marca 2024 roku. Rodzice, którzy ubiegają się o przyjęcie dziecka do przedszkola po raz pierwszy lub zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025 prowadzonym z wykorzystaniem
systemu informatycznego NABO.
System zostanie uruchomiony 04 marca 2024 roku o godz. 9.00. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć problemy w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu.
Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. Formularz „Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025″ będzie dostępny do wypełnienia, na stronie naborowej.
Rodzice mają możliwość wyboru kilku przedszkoli wg preferencji. Wypełniony i wydrukowany wniosek wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rodzice składają w przedszkolu pierwszego wyboru. Pełna oferta każdego przedszkola dostępna będzie na stronie naborowej. Dodatkowe informacje o każdym z przedszkoli prowadzonych przez miasto Płock dostępne są na stronie ppo.zjoplock.pl w ramce Placówki oświatowe > Przedszkola.
Wśród przedszkoli znajduje się 6 przedszkoli z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi.

Pliki do pobrania

© 2024 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31 w Płocku. Projekt i wykonanie: Hedea.pl