
26. Piknik Europejski
Nasze Przedszkolaki reprezentowały naszą placówkę w 26 Pikniku Europejskim, który obył się 10 maja na płockiej starówce.
Piknik Europejski jest świętem przyjaźni, które popularyzuje ideę integracji europejskiej, współpracy ponad granicami oraz szacunku wobec różnych kultur i narodów. Jak zawsze było ciekawie, różnorodnie i światowo, dzięki występom przygotowanym przez przedszkolaków, uczniów naszych płockich podstawówek.
Młode przedstawicielki naszego przedszkola zaprezentowały wśród tańców z całej Europy taniec rodem z hiszpańskiej sceny. Ośmioro sześciolatków podbiło serca publiki energetycznym hiszpańskim tańcem.
Dziękujemy jeszcze raz naszym przedszkolakom za pełen młodzieńczego wdzięku, werwy i radości taniec oraz reprezentowanie hiszpańskiej kultury na płockim Pikniku Europejskim.

