„Czytanie – mądrość – siła” – piknik czytelniczy
1 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Tygodnia Czytania Dzieciom. Z tej okazji dzieci otrzymały książeczki oraz drobne słodkości. Następnie wraz z całym przedszkolem wyruszyły w barwnym pochodzie do Parku Północnego. Na miejscu przedszkolaki rozsiadły się na kocyku i uczestniczyły w pikniku czytelniczym. Z zainteresowaniem wysłuchały fragmentu książki z serii „Bajki o przyjaźni – Moje emocje”. Po wspólnym czytaniu i miło spędzonym czasie na świeżym powietrzu wróciliśmy do przedszkola, gdzie kontynuowaliśmy świętowanie Dnia Dziecka.








