Teatrzyk ,,Przytul mnie misiu”
W dniu 14.05.26r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola obejrzały teatrzyk pt. ,,Przytul mnie misiu”. Z zaciekawieniem przedszkolaki śledziły historię pluszowego misia
i lalki Amelki. Dowiedziały się, w jaki sposób dbać o swoje książki i zabawki oraz budować prawidłowe relacje z rówieśnikami. Na koniec była wspaniała zabawa
z bańkami mydlanymi.








