Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 31

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Biuletyn Informacji Publicznej - otwiera się w nowym oknie

Ustawienia

Książe

 

Z przyjemnością informujemy,  że w odpowiedzi na apel  Fundacji Vivat Polonia, nasze przedszkole włącza się w obchody Dnia Kuchni Polskiej i Narodowego Święta Niepodległości. W dniu 10.11.2021r. kuchnia przedszkolna przygotuje dla dzieci świąteczny obiad: zupa pomidorowa z kleksem śmietany co symbolizować będzie barwy narodowe. Drugie danie będzie przygotowane w konwencji tradycyjnej kuchni polskiej: kotlet mielony z ziemniakami i jarzynką z buraczków czerwonych.  Obiad będzie spożywany w odświętnej atmosferze : dzieci ubrane odświętnie, z kotylionami samodzielnie przygotowanymi przez starszaków. Ten uroczysty obiad poprzedzi odśpiewanie hymnu narodowego przez wszystkie dzieci  i pracowników o godz. 11.11. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa i obostrzeń pandemicznych, każda z 11 grup przedszkolnych odśpiewa hymn przed swoją salą, na holu - komunikacja audio nastąpi za pomocą głośnika (radioli), funkcjonującego na terenie całego, dwupoziomowego budynku. Mamy nadzieję, że w ten sposób stworzymy naszym przedszkolakom możliwość radosnego świętowania urodzin Polski

kopciuszek

drzewo

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31 | Deklracja dostępności | Mapa strony | Projekt i wykonanie: Hedea.pl otwiera się w nowym oknie