Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 31

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Biuletyn Informacji Publicznej - otwiera się w nowym oknie

Ustawienia

Książe

 

3 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji dzieci z każdej grupy uczestniczyły w zabawach integracyjnych pt. ,,Każdy z nas jest wyjątkowy". W międzyczasie zostały zapoznane z tematem wielu niepełnosprawności, a co za tym idzie problemami, z którymi na codzień borykają się chorzy. Był to emocjonujący dzień nie tylko dla wszystkich dzieci, ale również dla pracowników naszego przedszkola

Dzień Osób Niepełnosprawnych

kopciuszek

drzewo

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31 | Deklracja dostępności | Mapa strony | Projekt i wykonanie: Hedea.pl otwiera się w nowym oknie