chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

Słońce

Wróżka

Książe

Przedstawiamy Państwu tematykę, która będzie realizowana w naszej grupie w miesiącu wrześniu oraz wiersz i piosenkę, której będziemy sie uczyć

Drodzy Rodzice,

Od 1 września Wasze kochane dzieciaczki uczęszczają do naszego przedszkola. To dla nich nowa i niełatwa sytuacja, w okresie pandemii, reżimu sanitarnego, wielu obostrzeń, zakazów i nakazów. Dla rodziców również. Chcąc wesprzeć Was i Wasze dzieci zamieszczamy poniżej kilka informacji i podpowiedzi, które być może pomogą w pierwszych dniach pobytu w przedszkolu. Prosimy o pozytywne nastawienie i zrozumienie trudnej sytuacji, bo będziemy robić wszystko, aby dzieciom było w przedszkolu jak najlepiej.

RODZICÓW prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedszkola w okresie pandemii.  Prosimy śledzić informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej.

 

W roku szkolnym 2020/2021:

 • jesteśmy grupą IX
 • nasza sala ma numer 2.43.
 • w naszej grupie pracują nauczycielki: Dorota Nowicka, Marta Świątek i nauczyciel wspomagający Martyna Gerwatowska, pani Marzena Brzuska jest naszą woźną.
 • nasz oddział czynny jest : poniedziałek, środa, czwartek i piątek- 6.30 – 15.30; wtorek – 7:00 – 15:00 (w miarę możliwości prosimy o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w godzinach pracy naszego oddziału)
 • dzieci przyprowadzane są i odbierane przez 1 rodzica/opiekuna (dorosła osoba w maseczce, dezynfekcja rąk po wejściu do przedszkola) z szatni do sal dzieci są przyprowadzane przez pracowników przedszkola
 • Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola muszą bezwzględnie zachować dystans społeczny w odniesieniu do pracowników jak i innych dzieci  i ich rodziców, wynoszący minimum 1,5  metra
 • zarówno dzieci jak i ich opiekunowie wchodzący do przedszkola muszą być zdrowi.
 • wszelkie, bieżące informacje przesyłamy drogą mailową i prosimy również informacje zwrotne kierować na adres mailowy grupy
 • Rodziców, którzy mają do przekazania nowe dokumenty dzieci - opinie, orzeczenie, prosimy o dostarczanie ich w zamkniętej kopercie. 
 • zgodnie z decyzją Rady Pedagogicznej dzieci do odwołania nie będą myły zębów w przedszkola
 • dzieci nie przynoszą do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów i zabawek.

 

Drodzy Rodzice

W dniu  15.09.2020  (wtorek)  o godz. 15.30 w sali widowiskowo-sportowej naszego przedszkola  odbędzie się zebranie grupowe oddziału IX.

W związku z zagrożeniem COVID-19 prosimy o przybycie jednego Rodzica/Opiekuna każdego dziecka.  Podczas spotkania obowiązuje zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą. 

Serdecznie zapraszamy 

Nauczycielki oddziału IX

kopciuszek

drzewo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 31 w Płocku wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wysyłki wiadomości informacyjnych.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31. Projekt i wykonanie: Hedea.pl