chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

Słońce

Wróżka

Książe

Dzień Dobry wszystkim zainteresowanym dzieciom i rodzicom. Nadchodzi kolejny tydzień, gdzie zamiast wspólnej zabawy w przedszkolu, przesyłamy Wam kochane dzieciaki kilka ciekawych propozycji aktywności i zabaw, które możecie zrealizować w domu z rodzicami lub rodzeństwem. Ten tydzień jest szczególny ponieważ jak wiecie 26.05. obchodzimy Dzień Mamy - niezapomnijcie o nich. Zawsze o tej porze w przedszkolu organizowaliśmy uroczystość rodzinną, kiedy to mogliśmy wspólnie " jak jedna duża rodzina" spędzić miło czas. W tym roku niestety nie jest nam dane - Bardzo tego żałujemy, ale myślimy, że dzieci napewno będą się starały szczególnie podziękować rodzicom za to, że poprostu są z nimi. Możecie wykorzystać nasze propozycje..... Miłej zabawy i powodenia.Praca zdalna gr VIII 25-29.05.2020

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pragnę przesłać dla dzieci z naszej grupy kolejne propozycje zabaw na nadchodzący tydzień. Tym razem będą to ciekawostki i wiadomości dotyczące emocji i wrażeń. Mam nadzieję, że zainteresują Was nasze propozycje i będziecie się przy nich dobrze bawić, a przy okazji poznacie lub utrwalicie sobie wiedzę na ten temat. Życzymy powodzenia.

Praca zdalna gr VIII 18-22.05.2020

 

Witamy wszystkich bardzo serdecznie. To już kolejny tydzień, kiedy proponujemy naszym dzieciom zabawy i aktywności w formie pracy zdalnej.    W tym tygodniu przewidziałyśmy dla dzieci z naszej grupy tematykę kompleksową - "W krainie muzyki". Nasze propozycje zabaw przygotowałyśmy mając na względzie przybliżenie dzieciom wiadomości na ten temat; rozpoznawanie instrumentów muzycznych, rodzaje dźwięków, karty pracy, piosenki, utwory literackie itp.

Praca zdalna gr VIII 11-15.05.2020

 

kopciuszek

drzewo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 31 w Płocku wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wysyłki wiadomości informacyjnych.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31. Projekt i wykonanie: Hedea.pl