chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

Słońce

Wróżka

Książe

Ponoć mówi się, że początki bywają trudne, jednak w IV grupie było zupełnie inaczej :)Nasze przedszkolaki świetnie odnalazły się w swoich nowych rolach. Poznały już zasady panujące w grupie, ze smakiem zjadają obiadki i z uśmiechem wracają następnego dnia. A oto fotorelacja z naszych pierwszych dni w przedszkolu.

Pierwsze dni w przedszkoluPierwsze dni w przedszkoluPierwsze dni w przedszkoluPierwsze dni w przedszkolu

 

 21a8414f696d639fc7659ea345dcf0e4 
Drodzy Rodzice!

Dnia 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki.  Świętować będziemy także w naszej grupie, dlatego bardzo prosimy (w miarę możliwości) o ubranie dzieci w stroje w kropki (groszki).

Drodzy Rodzice

Zapraszam do zapoznania się z tematyka kompleksową realizowaną we wrześniu w naszej grupie.

Tematyka na wrzesień pobierz

Drodzy Rodzice 

W dniu  01.09.2020 (wtorek) o godz. 16.30 w sali widowiskowo-sportowej odbędzie się zebranie grupowe oddziału IV.

W związku z zagrożeniem COVID-19 prosimy o przybycie jednego Rodzica/Opiekuna każdego dziecka.  Podczas spotkania obowiązuje zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą. 

Serdecznie zapraszamy 

Nauczycielki oddziału IV

Drodzy Rodzice,

 1 września Wasze  dzieci  rozpoczną edukację przedszkolną. To dla nich nowa i zapewne niełatwa sytuacja. Chcąc wesprzeć Państwa i Wasze dzieci w adaptacji i przejściu tego stresującego czasu w łagodny sposób, zamieszczamy poniżej kilka porad,  które być może pomogą w pierwszych dniach pobytu w przedszkolu. Prosimy o pozytywne nastawienie, bo będziemy robić wszystko, aby dzieciom było w przedszkolu jak najlepiej. Zachecamy także do obejrzenia prezentacji, przygotowanej specjalnie dla dzieci, którą otrzymalcie Państwo na adres mailowy podany w karcie zgłoszenia do przedszkola.

Pozdrawiamy serdecznie 

Rady dla rodziców- pobierz

kopciuszek

drzewo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 31 w Płocku wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wysyłki wiadomości informacyjnych.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31. Projekt i wykonanie: Hedea.pl