Nasze przedszkole

Strona Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 31 w Płocku - Ślubowanie na przedszkolaka

Dzień 10 listopada 2015 r. na pewno na długo zapisze się w pamięci dzieci i rodziców. wtedy dzieci z grupy 3-4-latków oficjalnie powiększyły grono przedszkolaków. W tym dniu było święto wszystkich maluchów tj. "Pasowanie na Przedszkolaka". Dzieci dzielnie przez dwa miesiące pilnie bawiły się i uczyły w przedszkolu. Pod bacznym okiem wszystkich Pań nabywały coraz to nowe umiejętności i kiedy nastało ich święto chciały pokazać wszystkim, co słychać w przedszkolu. Tutaj uczymy się przez zabawę i to właśnie radośnie się bawiąc dzieci pokazały swoje wszystkie nabyte umiejętności. W tym szczególnym dniu towarzyszyli im Rodzice, przedszkolne Ciocie i Pani Dyrektor. To właśnie im mieli tak dużo do pokazania. W trakcie zabawy wraz z dziećmi bawiły się także pacynki m.in. wiewióreczka, kaczuszka, miś i inne postacie w rolę, których wcieliła się Pani Ala.

Po części artystycznej dzieci złożyły przedszkolną przysięgę,a Pani Dyrektor pasowała każde dziecko na dzielnego   i wesołego przedszkolaka oraz wręczyła pamiątkowy  dyplom. Również Rodzice chcieli nagrodzić swoje pociechy, przekazując każdemu dziecku książeczkę, jako pamiątkę tej uroczystości.

Był to wyjątkowy dzień w przedszkolu, ale jakże radosny. Wszyscy z dumą patrzyli na dzieci, jak dzielnie rozpoczynają swoją przedszkolną przygodę!

 
 
Powered by Phoca Gallery