chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

Słońce

Wróżka

Książe

Szanowni Rodzice! Nasze przedszkole wznawia działalność od dnia 13 maja br. dla Rodziców, którzy zadeklarowali potrzebę oddania dziecka do przedszkola z powodu braku możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Przedszkole będzie czynne od godziny 6.30 do 16.30. Dzieci będą przebywały w wyznaczonych i stałych salach. Ze względu na sytuację epidemiczną zostaje ograniczona liczebność grup przedszkolnych do 12 osób.

Rodzicu,

  • Przed wejściem do przedszkola zdezynfekuj dłonie udostępnionym środkiem
  • W szatni (w trakcie przyprowadzania i odbierania dziecka) należy zachować zasadę 1 rodzic z dzieckiem w odległości lub w odstępie od kolejnego rodzica z dzieckiem 2 m, przy czym należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (m.in. osłona ust  i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
  • Aby zapewnić dziecku odpowiednią opiekę podczas pobytu w placówce, przekaż dyrektorowi istotne informacje o stanie jego zdrowia.
  • Zaopatrz swoje dziecko, jeśli ukończyło 4. rok życia, w indywidualną osłonę nosa i ust podczas drogi do i z placówki.
  • Przyprowadź do placówki dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych.
  • Każdego dnia będzie dokonywany pomiar temperatury ciała dziecka, związku z tym proszę udzielić stosownej zgody.
  • Nie posyłaj dziecka do przedszkola, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać  w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
  • Wyjaśnij dziecku, żeby nie zabierało do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów czy zabawek.
  • Regularnie przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny.  Podkreśl, że powinno ono unikać dotykania oczu, nosa i ust, często myć ręce wodą z mydłem i nie podawać ręki na powitanie.
  • Zwróć uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Pamiętaj, że Ty także powinieneś je stosować, bo dziecko uczy się przez obserwację dobrego przykładu.

Wytyczne przeciwepidemiczne GIS w związku z otwarciem przedszkoli

kopciuszek

drzewo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 31 w Płocku wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wysyłki wiadomości informacyjnych.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31. Projekt i wykonanie: Hedea.pl