chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

Słońce

Wróżka

Książe

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, iż zapisy na dyżury wakacyjne odbywają się tylko za pomocą systemu informatycznego.

Uruchomienie  1 czerwca 2020 r. godz. 10.00,
Zamknięcie    15 czerwca 2020 r. godz.15.00.

W tym okresie Rodzic ma możliwość wypełniania wniosków.

        Dyżur wakacyjny w danym przedszkolu trwa dwa tygodnie. W Płocku ustalone zostały cztery okresy dyżurów wakacyjnych:

 • od 1 lipca 2020 r. do 17 lipca 2020 r.,
 • od 20 lipca 2020 r. do 31 lipca 2020 r.,
 • od 3 sierpnia 2020 r. do 14 sierpnia 2020 r.,
 • od 17 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Na każdy okres dyżuru wakacyjnego zainteresowany nim Rodzic musi złożyć oddzielny wniosek.


       Zapisy będą się odbywały jednocześnie, zarówno dla dzieci z danego przedszkola, jak i pozostałych przedszkoli. W pierwszej kolejności przyjęte zostaną dzieci uczęszczające do danego przedszkola, natomiast gdy przedszkole nadal będzie dysponowało wolnymi miejscami, dzieci z innych przedszkoli. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

       Informacja
o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola dostępna będzie indywidualnie dla Rodzica, na stronie naborowej, po zalogowaniu się do systemu za pomocą utworzonego przez siebie hasła, w dniu 17 czerwca od godziny 10.00.

       Po ogłoszeniu wyników, w przypadku zakwalifikowania należy elektronicznie potwierdzić wolę uczęszczania dziecka na dyżur wakacyjny do danego przedszkola w terminie do 18 czerwca do godz.10.00. Rodzic nie musi udawać się do przedszkola, wszystko odbywa się zdalnie.

Potwierdzenie woli, przez rodzica zakwalifikowanego dziecka jest jednoznaczne z przyjęciem na dyżur wakacyjny w przedszkolu do którego dziecko zostało zakwalifikowane. Brak potwierdzenia woli oznacza rezygnację z wyznaczonego miejsca, przez system naborowy.

LINK do strony- zapisy na dyżury wakacyjne https://ppo.zjoplock.pl/rekrutacje/miejskie-przedszkola.html

 

 • System informatyczny zostanie uruchomiony 28 maja 2020 r. o godz. 9:00.
 • Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.
  Z uwagi na bezpieczeństwo zarówno rodziców, jak i pracowników przedszkoli wskazane jest wypełnienie wniosków w miejscu zamieszkania, bez angażowania pracowników przedszkoli.
 • Formularz - „Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/21" będzie dostępny w zakładce "nowy wniosek". Rodzic wybiera "wypełnij nowy wniosek". Po wypełnieniu wniosku i ustaleniu hasła Rodzic będzie mógł logować się do systemu informatycznego, w celu otrzymywania informacji związanych z rekrutacją.
 • Rodzice mają możliwość wyboru trzech przedszkoli wg preferencji. Kolejność zgłoszenia wniosków nie ma znaczenia.
 • Wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami  i  oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów składa się w przedszkolu pierwszego wyboru w terminie od 28 maja 2020 r, od godz. 9:00 do 3 czerwca  2020 r. do godz. 15:00. Wnioski można złożyć:

  - pocztą elektroniczną na skrzynkę e-mail przedszkola pierwszego wyboru (skan/zdjęcie) lub
  - pocztą na adres przedszkola pierwszego wyboru lub
  - faksem do przedszkola pierwszego wyboru.
 • Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych wraz z informacją o najniższej liczbie punktów, która uprawnia do przyjęcia do przedszkola zostaną udostępnione na stronie internetowej przedszkola 15 czerwca 2020 r. o godz.15:00.  Wyniki dostępne będą również indywidualnie dla rodzica kandydata, na stronie naborowej po zalogowaniu się do systemu za pomocą utworzonego przez siebie loginu i hasła.
 • Wyniki rekrutacji podane zostaną również  do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w widocznym miejscu, w siedzibie przedszkola.
 • Rodzice kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021 mają obowiązek potwierdzania woli zapisania dziecka w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, w terminie od 15 czerwca 2020 r. od godz. 15:00 do 19 czerwca 2020 r. do godz. 15:00.
 • Aby potwierdzić wolę uczęszczania dziecka w przypadku, gdy dziecko zostało zakwalifikowane do przedszkola, będzie dostępna funkcja umożliwiająca rodzicom składanie woli uczęszczania dziecka do przedszkola z poziomu panelu rodzica (strona naborowa po zalogowaniu się). Rodzic nie musi osobiście udawać się do przedszkola, aby potwierdzić wolę uczęszczania dziecka. Wszystko odbywa się zdalnie przez system.
 • Przewodniczący komisji rekrutacyjnej powołanej w każdym przedszkolu może żądać dokumentów potwierdzających okoliczności zawarte w oświadczeniach o spełnieniu kryteriów lub zwrócić się do Prezydenta Miasta Płocka o potwierdzenie tych okoliczności.
 • Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych wraz z informacją o najniższej liczbie punktów, która uprawnia do przyjęcia do przedszkola zostaną udostępnione na stronie internetowej przedszkola 26 czerwca 2020 r. o godz.15:00.  Wyniki dostępne będą również indywidualnie dla rodzica kandydata, na stronie naborowej, po zalogowaniu się do systemu za pomocą utworzonego przez siebie loginu i hasła. Wyniki rekrutacji podane zostaną również  do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w widocznym miejscu, w siedzibie przedszkola.
 • W terminie 3 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych podczas rekrutacji, Rodzice mogą wystąpić z wnioskiem do komisji rekrutacyjnej w danym przedszkolu, o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata do przedszkola.  W terminie 3 dni od dnia otrzymania uzasadnienia mogą wnieść do dyrektora przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.


Uwaga!

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć problemy w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu, Przyjmowane jednak będą wyłącznie pojedynczo, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego i zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

LINK do strony- rekrutacja uzupełniająca- https://ppo.zjoplock.pl/rekrutacje/miejskie-przedszkola.html

 

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 funkcjonuje w godzinach:

 

Poniedziałek- czwartek -   8.00-12.00

                                           14.00-18.00

 

Piątek -                               8.00-12.00

                                            14.00-15.30

 

 • Rodzic powinien mieć ze sobą maseczkę i rękawiczki.
 • Dziecko powinno być zaopatrzone w maseczkę oraz artykuły piśmiennicze: kredki, ołówek, blok

Rodzic przychodzi do poradni  tylko z tym dzieckiem, które ma mieć badania!

Drodzy Rodzice

Od dzisiejszego dnia funkcjonuje nowa strona naszego przedszkola. Wszystkie informacje dotyczące propozycji zabaw dla dzieci, znajdują się w zakładce "Nasze grupy". Propozycje zabaw logopedycznych oraz pedagogicznych możecie państwo znaleźć w "Stefie rodzica".

 

Szanowni Rodzice! W związku z uruchomieniem przedszkola od dnia 13.05.2020 roku i zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 roku informujemy, iż organizacja pracy grup przedszkolnych przedstawia się następująco:

 • Grupa dzieci 3-4 letnich jest czynna w godzinach: 6.30-16.30,
 • Grupy dzieci 5-6 letnich są czynne w godzinach: 7.00-16.00.

Szanowni Rodzice! Nasze przedszkole wznawia działalność od dnia 13 maja br. dla Rodziców, którzy zadeklarowali potrzebę oddania dziecka do przedszkola z powodu braku możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Przedszkole będzie czynne od godziny 6.30 do 16.30. Dzieci będą przebywały w wyznaczonych i stałych salach. Ze względu na sytuację epidemiczną zostaje ograniczona liczebność grup przedszkolnych do 12 osób.

Przesyłamy propozycja zabaw dla dzieci  na kolejny tydzień 04.05.- 08.05.

Drodzy RodzicePrzed nami kolejny tydzień w cieniu koronawirusa. Przedstawiamy kolejne propozycje zabaw dla dzieci.

Drodzy Rodzice. Poniżej przedstawiamy propozycje zabaw dla dzieci na kolejny tydzień. Od poniedziałku możemy rekreacyjnie wyjść z domu do lasu lub parku, zachęcamy więc do spacerów oczywiście z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

Rodzice na czas kwarantanny pracują z dziećmi wg zaleceń otrzymanych na pierwszym spotkaniu od pedagoga Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2- karty pracy z ćwiczeniami usprawniającymi funkcje percepcyjno-motoryczne ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcje słuchowe.

Drodzy rodzice! Minęły święta, ale nadal nie możemy wrócić do przedszkola. Mamy nadzieję, że potrwa to już niedługo. Poniżej zamieszczamy kolejne propozycje zabaw, których nie możemy zorganizować dzieciom w przedszkolu. Liczymy w dalszym ciągu na Państwa zaangażowanie i pomoc dzieciom w tych trudnych i niecodziennych chwilach. Jeśli czegoś nie uda się Państwu zrealizować to nie szkodzi. Najważniejsze są potrzeby i możliwości dzieci w danym momencie. Wierzymy, że będzie dobrze! Życzymy cierpliwości i siły na ten trudny czas. Pozdrawiamy Naszych Przedszkolaków- Tęsknimy za Wami!

Drodzy Rodzice, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Rodzicom, Przedszkolakom i ich Rodzeństwu zdrowia, spokoju, wiary i nadziei. Radosnego wiosennego nastroju, przyjemnych chwil przy wielkanocnym stole. Poniżej zamieszczamy kolejne propozycje, które mamy nadzieję umilą ten wydłuzajacy się czas bez przedszkola. Prosimy zachować wytwory prac dzieci, tak żeby miały poczucie, że ich zabawa i praca przynosi efekty, jest dostrzegana ceniona.

kopciuszek

drzewo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 31 w Płocku wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wysyłki wiadomości informacyjnych.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31. Projekt i wykonanie: Hedea.pl