chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

chmura

Słońce

Wróżka

Książe

Dnia 14 września br. nastąpiło rozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego pt. ,,Bezpieczne wakacje”.

Jego celem było propagowanie prawidłowych zachowań wśród dzieci, zapobiegania sytuacjom będących źródłem bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia w czasie odpoczynku letniego.

Nadesłano wiele ciekawych prac, z których 6 zostało wyróżnionych. Dzieci wykazały się niezwykłym kunsztem artystycznym, a co niektórzy odkryli już swoje zamiłowanie do pisania. Jednak myślą przewodnią było szeroko pojęte bezpieczeństwo w trakcie spędzania czasu wolnego. Udział  w tym konkursie  pozwolił dzieciom szybko zapamiętać te ważne zasady, których należy przestrzegać przez całe życie człowieka. A oto wyróżnione prace:

Rozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne wakacjeRozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne wakacjeRozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne wakacjeRozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne wakacjeRozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne wakacjeRozstrzygnięcie wirtualnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne wakacje

 

 

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa  w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 31 w Płocku w związku z wystąpieniem COVID-19 znajdują się w zakładce Nasze Przedszkole/ Regulaminy. Zapraszamy do zapoznania się z Procedurami.

 

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa Covid 19 od dnia 1 września 2020 roku przyprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola odbywać się będzie według następujących, zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, zasad:

  • Dziecko do przedszkola przyprowadza i odbiera jeden rodzic lub opiekun prawny z zachowaniem wszelkich środków ostrożności- osłona ust i nosa, dezynfekcja rąk po wejściu do przedszkola.
  • Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola muszą bezwzględnie zachować dystans społeczny w odniesieniu do pracowników jak i innych dzieci  i ich rodziców, wynoszący minimum 1,5  metry.
  • Dzieci 3-4letnie, nowoprzyjęte do przedszkola mogą być odprowadzane do sali przedszkolnej przez rodzica, wskazanym przez pracownika ciągiem komunikacyjnym. Pozostali przedszkolacy wchodzą do sal w towarzystwie pracowników przedszkola.
  • Zarówno dzieci jak i ich opiekunowie wchodzący do przedszkola muszą być zdrowi.
  • Dzieci nie przynoszą do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów i zabawek.

Bardziej szczegółowe informacje, dotyczące funkcjonowania przedszkola zostaną państwu przekazane w najbliższym czasie. Prosimy śledzić informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Z rodzicami dzieci nowoprzyjętych nauczycielki z poszczególnych grup nawiążą kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

                                            Liczymy na Państwa zrozumienie i zastosowanie się do powyższych zasad  

                                                                  Do zobaczenia  wkrótce w przedszkolu

Drodzy Rodzice,

1 września dzieci przynoszą do przedszkola:

- kapcie,

- ubranka na zmianę

a dzieci 3- 4 letnie przynoszą także :

- podpisaną piżamkę w worku.

Informacja z Głównego Urzędu Statystycznego dotycząca Powszechnego Spisu Rolnego 2020

informacje- pobierz

plakat- pobierz

kopciuszek

drzewo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 31 w Płocku wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wysyłki wiadomości informacyjnych.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Miejskie Przedszkole nr 31. Projekt i wykonanie: Hedea.pl